Plugins - Admin Columns - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (112 entries)

en: Custom Fields
hu:  Egyedi mezők

en: Edit columns
hu: Oszlopok szerkesztése

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: You are trying to store the same settings for %s.
hu: Ugyanazokat a beállításokat próbálod menteni a %s-nél.

en: No columns settings available.
hu: Nincs elérhető oszlopbeállítás.

en: Activate
hu: Sikeresen regisztrált oldalunkra!

en: Active
hu: Bekapcsolva

en: Add Column
hu: Oszlop hozzáadása

en: Check the <strong>Help</strong> section in the top-right screen.
hu: Tekintsd meg a <strong>Súgó</strong> részt a képernyő jobb felső sarkában.

en: Support
hu: Segítség

en: Update
hu: Frisítés

en: Store settings
hu: Beállítások tárolása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Restore default settings
hu: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: This will delete all column settings and restore the default settings.
hu: Törli minden oszlop beállítást és visszaállítja az alapértelmezett beállításokat.

en: Restore Settings
hu: Beállítások visszaállítása

en: Customize your Admin Columns settings.
hu: Az Admin Columns beállítások módosítása

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Value: Can be either a string or array. This will display a count of the number of times the meta key is used by the item.
hu: Érték: karakterlánc vagy tömb. Megjeleníti, hogy az elem hányszor használja a meta kulcsot.

en: Value: Can be unix time stamp or a date format as described in the <a href='%s'>Codex</a>. You can change the outputted date format at the <a href='%s'>general settings</a> page.
hu: Érték: unix időpecsét vagy a <a href='%s'>Codex</a>-ben leírt dátumformátum. A visszaadott dátum értékét az <a href='%s'>általános beállítások</a> oldalon lehet beállítani.

en: Value: Integers only.<br/>If you have the 'sorting addon' this will be used for sorting, so you can sort your posts on numeric (custom field) values.
hu: Érték: csak egész számok.<br/>Ha rendelkezésre áll a "Rendezés" kiegészítő, ez az érték fog a rendezés alapjául szolgálni, tehát a bejegyzéseket numerikus (egyedi mező) értékek alapján lehet rendezni.

en: Value: This will show the first 20 words of the Post content.
hu: Érték: az első 20 szót fogja tartalmazni a Bejegyzés tartalmából.

en: By clicking on the triangle you will see the column options. By using the draggable slider you can set the width of the columns in percentages.
hu: A nyílra kattintva láthatóvá válnak az oszlop beállításai. Itt lehet módosítani az oszlopok fejléceinek neveit. A csúszka húzásával beállítható az oszlopok százalékos szélessége.

en: Change column width
hu: Oszlopszélesség módosítása

en: By clicking on the triangle you will see the column options. Here you can change each label of the columns heading.
hu: A nyílra kattintva láthatóvá válnak az oszlop beállításai. Itt lehet módosítani az oszlopok fejléceinek neveit.

en: Change label
hu: Címke megváltoztatása

en: By dragging the columns you can change the order which they will appear in.
hu: Az oszlopok más helyre húzásával lehet változtatni az oszlopok sorrendjén.

en: Change order
hu: Sorrend megváltoztatása

en: Basics
hu: Alapok

en: This plugin is for adding and removing additional columns to the administration screens for post(types), pages, media library, comments, links and users. Change the column's label and reorder them.
hu: A plugin segítségével további oszlopokat lehet hozzáadni bejegyzések (egyedi bejegyzéstípusok), oldalak, médiatár, hivatkozások és felhasználók adminisztrációs felületekhez.

en: Overview
hu: Áttekintés

en: %s column is already present and can not be duplicated.
hu: A %s oszlop már a listában van, és nem szerepelhet egynél többször.

en: Admin Columns Settings
hu: Admin Columns beállítások

en: This is the name which will appear as the column header.
hu: Ez a név fog megjelenni az oszlop fejlécében.

en: Label
hu: Címke

en: Name
hu: Név

en: Choose a column type.
hu: Válassz egy oszloptípust.

en: First and Last Name
hu: Elő- és utónév

en: User Email
hu: Felhasználó email

en: User Login
hu: Felhasználó bejelentkezés

en: Last Name
hu: Családnév

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Display Name
hu: Megjelenő név

en: After
hu: Utána

en: Before
hu: Előtte

en: width
hu: szélesség

en: Custom
hu: Egyedi

en: This will determine how the date will be displayed.
hu: Meghatározza, hogy fog a dátum megjelenni.

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Registered
hu: Feliratkozott

en: Post Type
hu: Bejegyzés típus

en: Post Count
hu: Bejegyzések száma

en: Nickname
hu: Becenév

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: User ID
hu: Felhasználó ID

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Status
hu: Státusz

en: Slug
hu: Keresőbarát név/slug

en: Roles
hu: Jogkörök

en: Parent
hu: Szülő

en: Page Template
hu: Oldal sablon

en: Post Format
hu: Bejegyzés formátum

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: Select which comment status you like to display.
hu: Válasz ki, melyik hozzászólás státuszt szeretnéd megjeleníteni.

en: Comment status
hu: Hozzászólás státusza

en: Spam
hu: Levélszemét

en: Pending
hu: Folyamatban

en: Total
hu: Összesen

en: None
hu: Nincs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Title
hu: Cím

en: Shutter Speed
hu: Zársebesség

en: Focal Length
hu: Fókusztávolság

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Credit
hu: Érdem

en: Aperture
hu: Rekesz

en: Dimensions
hu: Kép kiterjedése

en: Caption
hu: Kép felirata

en: Available Sizes
hu: Elérhető méretek

en: View
hu: Megtekintés

en: Trash
hu: Kuka

en: Description
hu: Leírás

en: This will determine how the value will be displayed.
hu: Meghatározza, hogy fog az érték megjelenni.

en: Field Type
hu: Mező típusa

en: No custom fields available.
hu: Nincsenek egyedi mezők.

en: Multiple Values
hu: Többszörös érték

en: Image
hu: Kép

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Counter
hu: Számláló

en: Color
hu: Szín

en: Default
hu: Alapérték

en: Custom Field
hu: Egyedi mező

en: User
hu: Felhasználó

en: Type
hu: Típus

en: In Reply To
hu: Válaszolva erre:

en: Content
hu: Tartalom

en: Date
hu: Dátum

en: Date GMT
hu: GMT dátum

en: Author
hu: Szerző

en: Author IP
hu: Szerző IP-je

en: Approved
hu: Jóváhagyva

en: Agent
hu: Ügynök

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Actions
hu: Műveletek
